czwartek, 17 grudnia 2015

Phoebe Tonkin

Australijska autorka, mając zaledwie 4 lata uczęszczała na kursy taneczne, baletu klasycznego, hip-hopu, współczesnego oraz stepowania. Zanim zadebiutowała na ekranie, pojawiała się w reklamach, pracowała także jako modelka, brała udział w wielu sesjach zdjęciowych do katalogów oraz magazynów.

znak zodiaku: waga

ulubiony film: błękitna laguna

ulubiona książka: buszujący w zbożu

Większości pewnie znana jako Cleo z H2O, wystarczy kropla. Szczerze, wtedy nie była moją ulubienicą, była nią Rikki. Od kiedy zaczęły pojawiać się jej zdjęcia na facebooku i innych portalach internetowych - zauroczyła mnie! Phoebe Tonkin for Women in Motion


W kinie zadebiutowała w 2010 roku, kiedy odegrała postać Fiony Maxwell w adaptacji bestselerowej powieści Johana Marsdena, zatytułowanej "Jutro, jak wybuchnie wojna".  Polecam każdemu ten film!

W 2011 roku wcieliła się w postać Faye Chamberlain z powieści L.J. Smith, pt. "Tajemniczy krąg". Następnie grała postać Hayley w 4 sezonie słynnego serialu "Pamiętniki wampirów". W 2013 roku stacja CW ogłosiła powstanie spin-offu wampirów, zatytułowanego "Orginals", w którym Phoebe ponownie wcieliła się w Hayley. 


Gritty Pretty Magazine Spring 2015 

Elle 2015 Australia 
 


Phoebe Tonkin – Unconditional Magazine 2015

ALEXANDRA NATAF FOR UNCONDITIONAL MAGAZINE 2013
Vogue Australia March 2015
Phoebe Tonkin and Paul Wesley~ * ~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz